Aktualna lista koni na sprzedaż if pdf 7587

ESPIRRO
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   OG.Rasa:   xo
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2017
Pochodzenie:   Irches AC - Espadra xo po Ramadan AAWzrost:   157

Ogierek Espirro xo, ur. 31.03.2017, kaszt. Urodziwy, obdarzony bardzo dobrym ruchem, świetny charakter, poprawnej budowy. Syn ogiera Irches AC (Chef Supreme xx - Irima po Milczan xo), który otrzymał licencję na podstawie próby alternatywnej, zajął bowiem 5 miejsce na MPMK w WKKW w Białym Borze pod Markiem Modelewskim, gdzie komisja przyznała mu najwyższą notę za typ konia do WKKW.  
 Dwa lata startował w konkurencji WKKW pod juniorką Anną Łopato - członkinią narodowej kadry juniorów w tejże dyscyplinie. Irches jest bardzo odważny w terenie, a ruch jakim obdarzyła go natura pozwala mu dobrze i efektownie prezentować się na czworobokach.  Ma bardzo dobry charakter i zrównoważony temperament, co pozwala mu startować na zawodach nawet pod bardzo młodymi adeptami sztuki jeździeckiej. Matka ogierka Espirro to klacz Espadra xo (po Ramadan AA), to finalistka MPMK w skokach, próbę dzielności zdała z ocena bardzo dobrą: https://www.bazakoni.pl/espadra-ramadan-espa

Wymiary Espirro : 157-176-20,0

GROSSIER
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   OG.Rasa:   AA
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2017
Pochodzenie:   Irches AC - Groźna Querry AA po Quercus du Maury AAWzrost:   156

Ogierek GROSSIER AA kaszt. ur. 25.03.2017 wyróżnia się dużą urodą, szlachetnością, doskonałym typem angloarabskim i bardzo dobrym ruchem. Jego ojciem jest Irches AC (Chef Supreme xx - Irima po Milczan xo), który otrzymał licencję na podstawie próby alternatywnej, zajął bowiem 5 miejsce na MPMK w WKKW w Białym Borze pod Markiem Modelewskim, gdzie komisja przyznała mu najwyższą notę za typ konia do WKKW.  
 Dwa lata startował w konkurencji WKKW pod juniorką Anną Łopato - członkinią narodowej kadry juniorów w tejże dyscyplinie. Irches jest bardzo odważny w terenie, a ruch jakim obdarzyła go natura pozwala mu dobrze i efektownie prezentować się na czworobokach.  Ma bardzo dobry charakter i zrównoważony temperament, co pozwala mu startować na zawodach nawet pod bardzo młodymi adeptami sztuki jeździeckiej.
Matką ogierka Grossier AA jest wyhodowana w SK Ochaby, niezwykle urodziwa, obdarzona ponadprzeciętnym talentem skokowym klacz Groźna Querry (rodzina klaczy Rosette AA (FR), która próbę dzielności klaczy zdała na miejscu trzecim z wynikiem 38,5 pkt, biegała również na WTWK Partynice z dużym powodzeniem. Jej ojcem jest doskonały, filarowy dla hodowli angloarabów we Francji ogier Quercus du Maury AA https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/2030689/grozna-querry
Matka klaczy Groźna Querry - klacz Gruzinka dała również dzielne skokowo : klaczy Geologia, wał. Grand Ball i wał Grasant.
Wymiary Grossier : 157-179-19,5

NEQUEL
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   OG.Rasa:   sp
Maść:   gn.Rok urodzenia:   2016
Pochodzenie:   Eulamar sp - Nequita sp po Qulester holWzrost:   161

Ogier Nequel sp wyróżnia się dużą urodą, świetnym typem konia wierzchowego,poprawną budową, łagodnym charakterem, zrównoważonym temperamentem. Cechuje go wysoka jakość wszystkich trzech chodów. To doskonały materiał na konia wyczynowego oraz ogiera. W jego rodowodzie płynie krew wielu dobrych koni sportowych. Jego ojcem jest Eulamar -  
 wicechampion Zakładu Treningowego Bogusławice, w którym uzyskał najwyższą notę z całej stawki za próbę terenową ( 9,5 pkt). Dzielność swą potwierdził już w pierwszych startach w konkurencji WKKW i pierwszym przejechanym konkursie klasy P uzyskał kwalifikację do finału Mistrzostw Polski Młodych Koni w WKKW w Strzegomiu, gdzie ostatecznie zajął 8 miejsce. Na Ogólnopolskich Zawodach w Skokach przez Przeszkody w Warszawie zajął drugie miejsce w konkursie na styl w swojej kategorii wiekowej.
https://www.bazakoni.pl/eulamar-maram-eula
Matką ogiera Nequel jest bardzo urodziwa Nequita, która polową próbę dzielności zdała z ocenę bardzo dobrą. Jej ojcem jest holsztyński Qulester , który swój talent skokowy, elastyczny ruch i  urodę przekazywał na potomstwo. Startował w skokach przez przeszkody pod Andrzejem Głoskowskim. Matka klaczy Nequta to epokowa dla hodowli koni w Prudniku klacz Newis, która należy do grona najcenniejszych klaczy hodowlanych w Polsce. W rankingu PZHK klaczy, które dały najwięcej koni startujących w MPMK, zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce. Na 17 sezonów rozrodczych dała 14 źrebiąt m.in. : klacz Nena sp - cenna matka stadna w SK Prudnik, klacz Nerma - MŚMK w Lanaken, skoczek klasy Grand Prix, jej półsiostra Newerra, sprzedana do Włoch (skoki kl. CC-1),  klacz Nemara, a także startującego w skokach pod Jarosławem Skrzyczyńskim og. Neville,  startującą w Austrii klacz Nedżia, do Kanady została sprzedana jej inna córka - klacz Nesima (po Milczan xo), w Polsce znana jest także skoczna klacz Neila (po Imequyl sp) (dwukrotnie w finale MPMK w skokach).
Wymiary og. Nequel: 163-178-20,0
Rodowód:  https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/2032034/nequel

SUGIRRO
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   OG.Rasa:   AA
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2016
Pochodzenie:   Irches xo (AC) - Sugestia AA po Cynik xxWzrost:   160

Urodziwy, obdarzony bardzo dobrym ruchem, poprawnie zbudowany ogierek Sugirro AA (37,74 %) ur. 2016 świetnie zapowiada się na ogiera jak i konia wierzchowego.  Jego ojciem jest Irches AC (Chef Supreme xx - Irima po Milczan xo), który otrzymał licencję na podstawie próby alternatywnej, zajął bowiem 5 miejsce na MPMK w WKKW w Białym Borze pod Markiem Modelewskim, gdzie komisja przyznała mu najwyższą notę za typ konia do WKKW.  
 Dwa lata startował w konkurencji WKKW pod juniorką Anną Łopato - członkinią narodowej kadry juniorów w tejże dyscyplinie. Irches jest bardzo odważny w terenie, a ruch jakim obdarzyła go natura pozwala mu dobrze i efektownie prezentować się na czworobokach.  Ma bardzo dobry charakter i zrównoważony temperament, co pozwala mu startować na zawodach nawet pod bardzo młodymi adeptami sztuki jeździeckiej.
Matką ogierka Sugirro jest znakomita, bardzo załużona angloarabska czystej krwi klacz Sugestia *AA*, wyhodowana w SK Pruchna-Ochaby.  Jest ona matką WKKW-isty wał Sybir, skoczka wał. Surinam, klaczy Subiekcja (matka skocznego wał. Sukces - IV m. w MPMK-B koni 6-letnich), wał Super Chef I i II tec. Sugestia wywodzi się z rodziny klaczy Sultane oo. Rodzina ta wydała na świat plejadę koni sportowych w tym ogiera Szaleniec (WKKW na poziomie CCI2*, 3 m. na MPMJ w WKKW’2002), ogier Szron sp (czołowy w SK Ochaby i SK Udórz), Szanghaj sp – 6 m. na MPMK w skokach’2005, ogiera Szambelan – zwycięzca w MPMK w skokach w kat. Koni 7-letnich, wicechampion w MPMK w skokach w kategorii 5-latków; Szalona Queen (matka elitarna ), Szaki - matkę ogiera Szuler - utalentowanego skoczka odnoszącego ostatnio sukcesy pod Grzegorzem Kubiakiem. Z rodziny tej pochodzą również ogiery Sumator, Szakal, Szał i Szkrab.
Wymiary og. Sugirro: 161-176-20,0
Rodowód: https://www.horsetelex.com/horses/search/?q=Sugirro

JURIA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   KL.Rasa:   AC
Maść:   gn.Rok urodzenia:   2015
Pochodzenie:   Rashim xo - Junida AC po Divisor xxWzrost:   172
WIEDŹMIRA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   KL.Rasa:   xo
Maść:   s.Rok urodzenia:   2013
Pochodzenie:   Ramadan xo (AA) - Wiedźma xo po Diabełek AAWzrost:   164

Klacz Wiedźmira xo odznacza się bardzo dobrym charakterem i zrównoważonym temperamentem. Jest bardzo jezdna, kontaktowa w pracy z jeźdźcem. Świetnie pracuje pod młodzieżą, startuje w zawodach skokowych pod juniorkami.
Jest córką ogiera Ramadan AA ojca wielu dobrych koni skkowych i WKKW-istów ( ogier Lucier - reproduktor, skoki 130 cm, WKKW CIC*, Rosa Rada - II m. w próbie polowej, Dżarda - WKKW i skoki w Austrii, Dżagara - II m. polowa próba dzielności w Janowie Podl,  , Irdan - sprzedany do Austrii, Espadra - finalistk MPMK-B). Klacz Wiedźma, matka klaczy Wiedźmira, jest córką ogiera Diabełek, który odnosił sukcesy w WKKW pod Bogusławem Owczarkiem.
Wymairy kl. Wiedźmira: 163-189-20,0
Rodowód: https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/2031088/wiedzmira

NEQUITA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   kl.Rasa:   sp
Maść:   gnRok urodzenia:   2006
Pochodzenie:   Quelster sp - Newis sp po Elvis KWPNWzrost:   168

Hodowlana klacz Nequita wyróżnia się dużą urodą, ruchem i talentem do skoków. Próbę dzielności zdała z oceną bardzo dobrą. Jej ojcem jest holsztyński Qulester , który swój talent skokowy, elastyczny ruch i  urodę przekazywał na potomstwo. Startował w skokach przez przeszkody pod Andrzejem Głoskowskim. Matka klaczy Newis należy do grona najcenniejszych klaczy hodowlanych w Polsce. W rankingu PZHK klaczy, które dały najwięcej koni startujących w MPMK, zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce. Na 17 sezonów rozrodczych dała 14 źrebiąt m.in. : klacz Nena sp - cenna matka stadna w SK Prudnik, w.w. klacz Nerma - koń skokowy klasy Grand Prix, uczestniczka Mistrzostw Świata Młodych oni w Lanaken, podobnie jak jej półsiostra Newerra, sprzedana do Włoch (skoki kl. CC-1),  klacz Nemara, a także startującego w skokach pod Jarosławem Skrzyczyńskim og. Neville, , startującej w Austrii klaczy Nedżia, do Kanady została sprzedana klacz Nesima (po Milczan xo), w Polsce znana jest także skoczna klacz Neila (po Imequyl sp) (dwukrotnie w finale MPMK w skokach).
Wymiary Nequita: 168-189-20,5
Rodowód: https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/1972878/nequita
https://www.youtube.com/results?search_query=Qulester+

ARANŻACJA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   kl.Rasa:   AC
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2003
Pochodzenie:   Chef Supreme xx - Arborea xo po Bonaparte AAWzrost:   163

Klacz Aranżacja xo (AC) ur.2003 to niezwykle cenna klacz wyhodowana w SK Pruchna-Ochaby. Jest przedstawicielką rodziny klaczy Atavalla AA, z której pochodzi cały szereg utalentowanych koni wyścigowych i sportowych. Aranżacja biegała na torze wyścigowym we Wrocławiu 2 sezony, wygrała 2 gonitwy, była druga w Nagrodzie Zamknięcia Sezonu, trzecia w Oaks. Jej baką była legenda hodowli koni angloarabskich w Polsce - klacz Aravella, która na 6 startów wygrała 6 wyścigów w tym Derby, Oaks, Próbną, Stubna. Jej córka, Arborea, matka Aranżacji, urodziła 16 źrebiąt w tym licenjonowane ogiery: ogiera Aferzysta (sprzedany do Niemiec, starty WKKW), oraz Arco (pełen brat Aranżacji), a także skokowego konia Ares i wiele innych.
Ojciec klaczy Aranżacja, Chef Supreme xx to ojciec wielu znakomitych koni WKKW.
Klacz nie widzi na lewe oko.
Wymiary kl. Aranżacja: 162 cm -201 cm-19,5 cm
Rodowód: https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/1972870/aranzacja

WITAXA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   KL.Rasa:   xo
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2002
Pochodzenie:   Malax xo - Witra xo po Saroyan xxWzrost:   166

Klacz Witaxa xo ur.2002 r. w SK.Prudnik
jest córką wybitnej skokowo klaczy Witra (po Saroyan xx), która w latach 80-tych święciła triumfy na parkurach w Polsce i za granicą startując i niejednokrotnie wygrywają konkursy klasy Grand Prix pod Mariuszem Steciurą. Ojcem kl. Witaxa jest skoczny, siwy ogier Malax , syn ogiera Grey: https://www.bazakoni.pl/malax-grey-managua
Jest o ojcem konia Ilmax, który startuje w Szwecji w skokach, wał. Witax (pełen brat kl. Witaxa), który na torze wyścigowym wygrał Nagrodę Wrocławia, a następnie długie lata startował w konkurencji ujeżdżenia w konkursach do CC włącznie:
https://www.bazakoni.pl/witax-malax-witra
Wymiary klaczy Witaxa: 166-188-21,0
Rodowód:
https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/1973748/witaxa
Klacz Witaxa jest matką m.in. wał. Witas startującego w skokach przez przeszkody, wał. Wixar sprzedanego do Niemiec, wał. Wixas (po Szkrab AC) oraz dwóch klaczek przeznaczonych do hodowli.

SUGESTIA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   KL.Rasa:   AA
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   1996
Pochodzenie:   Elsing oo - Subrina AC po Cynik xxWzrost:   162
 1  2   Next  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona używa plików „cookies". Cookies są małymi plikami umożliwiającymi urządzeniom używanym do przeglądania sieci Internet (np. komputer, smartfon, etc), zapamiętywania

specyficznych informacji dotyczących używanego urządzenia. Informacje zarejestrowane            w plikach cookies są używane m.in. w celach reklamowych i statystycznych, ale przede wszystkim w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb

Użytkowników. Pliki cookies nie służą ustalaniu tożsamości użytkownika.

Ustawienia dotyczące cookies możesz samodzielnie i w każdym czasie zmienić w swojej przeglądarce internetowej w ustawieniach oprogramowania określając warunki ich przechowywania, uzyskiwania dostępu lub możesz je usunąć. Jeżeli ustawienia te pozostaną bez zmian, pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień dotyczących plików cookies może ograniczyć funkcjonalność Serwisu.

Niektóre części Serwisu zawierają plugin do serwisu społecznościowego Facebook (Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, California, 94025, USA). Wówczas Plugin Facebooka w Serwisie jest oznaczony logo Facebook. Plugin ten bezpośrednio połączy Was z naszym profilem na serwerze Facebooka. Facebook może wówczas uzyskać informacje, że skorzystaliście z naszego Serwisu. Jeżeli korzystacie z naszego Serwisu będąc zalogowanymi na swoim profilu na Facebooku, Facebook zarejestruje informację o wizycie.

Pragniemy podkreślić, że Facebook nie przekazuje nam informacji o gromadzonych danych i sposobie ich wykorzystania. Cel i zakres danych gromadzonych przez Facebook nie są nam znane. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących prywatności na portalu Facebook proponujemy kontakt bezpośrednio z Facebookiem lub zapoznanie się z polityką prywatności      portalu pod    adresem: https://www.facebook.com/about/privacy/ Jeżeli nie życzycie sobie, aby Facebook mógł pozyskiwać informacje dotyczące Waszych

wizyt w naszych wybranych Serwisach, doradzamy wcześniejsze wylogowanie się                     z Waszego konta na Facebooku.

Deklaracja dotycząca ochrony danych w Google Analytics

Nasza strona używają mechanizmów analizy usług sieciowych Google Inc. (”Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA “): Google Analytics, Google Double Click and Google Tag Manger. Google Analytics, Google Double Click and Google Tag Manger używają plików cookies, które umożliwiają analizę sposobu korzystania ze stron internetowych. Informacje zbieranie przez pliki cookies są przekazywane na serwery Google znajdujące się w USA i archiwizowane. Użytkownik może zablokować zapisywanie danych zebranych przez cookies dotyczących używania strony internetowej (włącznie z adresem IP) i wysyłanie ich do Google, jak również przekazywanie tych danych przez Google, pobierając   i          instalując       wtyczkę dostępną pod następującym linkiem:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl