Aktualna lista koni na sprzedaż if pdf 7587

ESPIRRO
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   OG.Rasa:   xo
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2017
Pochodzenie:   Irches AC - Espadra xo po Ramadan AAWzrost:   157

Ogierek Espirro xo, ur. 31.03.2017, kaszt. Urodziwy, obdarzony bardzo dobrym ruchem, świetny charakter, poprawnej budowy. Syn ogiera Irches AC (Chef Supreme xx - Irima po Milczan xo), który otrzymał licencję na podstawie próby alternatywnej, zajął bowiem 5 miejsce na MPMK w WKKW w Białym Borze pod Markiem Modelewskim, gdzie komisja przyznała mu najwyższą notę za typ konia do WKKW.  
 Dwa lata startował w konkurencji WKKW pod juniorką Anną Łopato - członkinią narodowej kadry juniorów w tejże dyscyplinie. Irches jest bardzo odważny w terenie, a ruch jakim obdarzyła go natura pozwala mu dobrze i efektownie prezentować się na czworobokach.  Ma bardzo dobry charakter i zrównoważony temperament, co pozwala mu startować na zawodach nawet pod bardzo młodymi adeptami sztuki jeździeckiej. Matka ogierka Espirro to klacz Espadra xo (po Ramadan AA), to finalistka MPMK w skokach, próbę dzielności zdała z ocena bardzo dobrą: https://www.bazakoni.pl/espadra-ramadan-espa

Wymiary Espirro : 157-176-20,0

GROSSIER
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   OG.Rasa:   AA
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2017
Pochodzenie:   Irches AC - Groźna Querry AA po Quercus du Maury AAWzrost:   156

Ogierek GROSSIER AA kaszt. ur. 25.03.2017 wyróżnia się dużą urodą, szlachetnością, doskonałym typem angloarabskim i bardzo dobrym ruchem. Jego ojciem jest Irches AC (Chef Supreme xx - Irima po Milczan xo), który otrzymał licencję na podstawie próby alternatywnej, zajął bowiem 5 miejsce na MPMK w WKKW w Białym Borze pod Markiem Modelewskim, gdzie komisja przyznała mu najwyższą notę za typ konia do WKKW.  
 Dwa lata startował w konkurencji WKKW pod juniorką Anną Łopato - członkinią narodowej kadry juniorów w tejże dyscyplinie. Irches jest bardzo odważny w terenie, a ruch jakim obdarzyła go natura pozwala mu dobrze i efektownie prezentować się na czworobokach.  Ma bardzo dobry charakter i zrównoważony temperament, co pozwala mu startować na zawodach nawet pod bardzo młodymi adeptami sztuki jeździeckiej.
Matką ogierka Grossier AA jest wyhodowana w SK Ochaby, niezwykle urodziwa, obdarzona ponadprzeciętnym talentem skokowym klacz Groźna Querry (rodzina klaczy Rosette AA (FR), która próbę dzielności klaczy zdała na miejscu trzecim z wynikiem 38,5 pkt, biegała również na WTWK Partynice z dużym powodzeniem. Jej ojcem jest doskonały, filarowy dla hodowli angloarabów we Francji ogier Quercus du Maury AA https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/2030689/grozna-querry
Matka klaczy Groźna Querry - klacz Gruzinka dała również dzielne skokowo : klaczy Geologia, wał. Grand Ball i wał Grasant.
Wymiary Grossier : 157-179-19,5

SUGIRRO
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   OG.Rasa:   AA
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2016
Pochodzenie:   Irches xo (AC) - Sugestia AA po Cynik xxWzrost:   160

Urodziwy, obdarzony bardzo dobrym ruchem, poprawnie zbudowany ogierek Sugirro AA (37,74 %) ur. 2016 świetnie zapowiada się na ogiera jak i konia wierzchowego.  Jego ojciem jest Irches AC (Chef Supreme xx - Irima po Milczan xo), który otrzymał licencję na podstawie próby alternatywnej, zajął bowiem 5 miejsce na MPMK w WKKW w Białym Borze pod Markiem Modelewskim, gdzie komisja przyznała mu najwyższą notę za typ konia do WKKW.  
 Dwa lata startował w konkurencji WKKW pod juniorką Anną Łopato - członkinią narodowej kadry juniorów w tejże dyscyplinie. Irches jest bardzo odważny w terenie, a ruch jakim obdarzyła go natura pozwala mu dobrze i efektownie prezentować się na czworobokach.  Ma bardzo dobry charakter i zrównoważony temperament, co pozwala mu startować na zawodach nawet pod bardzo młodymi adeptami sztuki jeździeckiej.
Matką ogierka Sugirro jest znakomita, bardzo załużona angloarabska czystej krwi klacz Sugestia *AA*, wyhodowana w SK Pruchna-Ochaby.  Jest ona matką WKKW-isty wał Sybir, skoczka wał. Surinam, klaczy Subiekcja (matka skocznego wał. Sukces - IV m. w MPMK-B koni 6-letnich), wał Super Chef I i II tec. Sugestia wywodzi się z rodziny klaczy Sultane oo. Rodzina ta wydała na świat plejadę koni sportowych w tym ogiera Szaleniec (WKKW na poziomie CCI2*, 3 m. na MPMJ w WKKW’2002), ogier Szron sp (czołowy w SK Ochaby i SK Udórz), Szanghaj sp – 6 m. na MPMK w skokach’2005, ogiera Szambelan – zwycięzca w MPMK w skokach w kat. Koni 7-letnich, wicechampion w MPMK w skokach w kategorii 5-latków; Szalona Queen (matka elitarna ), Szaki - matkę ogiera Szuler - utalentowanego skoczka odnoszącego ostatnio sukcesy pod Grzegorzem Kubiakiem. Z rodziny tej pochodzą również ogiery Sumator, Szakal, Szał i Szkrab.
Wymiary og. Sugirro: 161-176-20,0
Rodowód: https://www.horsetelex.com/horses/search/?q=Sugirro

NEQUITA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   kl.Rasa:   sp
Maść:   gnRok urodzenia:   2006
Pochodzenie:   Quelster sp - Newis sp po Elvis KWPNWzrost:   168

Hodowlana klacz Nequita wyróżnia się dużą urodą, ruchem i talentem do skoków. Próbę dzielności zdała z oceną bardzo dobrą. Jej ojcem jest holsztyński Qulester , który swój talent skokowy, elastyczny ruch i  urodę przekazywał na potomstwo. Startował w skokach przez przeszkody pod Andrzejem Głoskowskim. Matka klaczy Newis należy do grona najcenniejszych klaczy hodowlanych w Polsce. W rankingu PZHK klaczy, które dały najwięcej koni startujących w MPMK, zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce. Na 17 sezonów rozrodczych dała 14 źrebiąt m.in. : klacz Nena sp - cenna matka stadna w SK Prudnik, w.w. klacz Nerma - koń skokowy klasy Grand Prix, uczestniczka Mistrzostw Świata Młodych oni w Lanaken, podobnie jak jej półsiostra Newerra, sprzedana do Włoch (skoki kl. CC-1),  klacz Nemara, a także startującego w skokach pod Jarosławem Skrzyczyńskim og. Neville, , startującej w Austrii klaczy Nedżia, do Kanady została sprzedana klacz Nesima (po Milczan xo), w Polsce znana jest także skoczna klacz Neila (po Imequyl sp) (dwukrotnie w finale MPMK w skokach).
Wymiary Nequita: 168-189-20,5
Rodowód: https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/1972878/nequita
https://www.youtube.com/results?search_query=Qulester+

WIQUERRA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   kl.Rasa:   xo
Maść:   s.Rok urodzenia:   2006
Pochodzenie:   Quercus du Maury AA -Wizna po Bonaparte xo(AA)Wzrost:   164

Urodziwa klacz Wiquerra, ur.2006 r., została zbonitowana na 80 punktów bonit.. Klacz użytkowana w hodowli od 2010 roku urodziła 8 źrebiąt i wszystkie zdrowo odchowała. Jest matką og. Wiquid (po Diabełek xo) startującego obecnie w kl. N pod Darią Kobiernik.
Klacz nie była kryta w 2018 roku.
Wiquerra bardzo dobrze biegała na torze wyścigowym na Partynicach, na 8 startów wygrała 4 gonitwy (3 x płaskie, 1 x płoty), 2 x III (Nagroda ADF Auto), 2 x bm (Nagroda SK Ochaby). Posiada wyśmienity rodowód przepełniony końmi o karierze sportowej. Jej ojciec – francuskiej hodowli ogier Quercus du Maury  AA należy bez wątpienia do czołówki hodowlanej i sportowej ogierów angloarabskich we Francji. Jego indeks skokowy na podstawie kariery sportowej wynosi aż ISO 161 ( przy średniej 100). Regularnie brał udział w zawodach najwyższej rangi zarówno we Francji jak i zagranicą. W wieku 4 lat na 14 parkurów  11 pokonał bez punktów karnych co dało mu kwalifikacje do ścisłego, trudnego finału młodych koni.  W wieku 5 lat na 17 kwalifikacji aż 16 zaliczył bezbłędnie, a w finale, gdzie startuje kilkaset koni zajął 13 miejsce. W wieku 7-10 lat dosiadany przez Joëlle Caïraschi Dagut zwyciężył w 35 konkursach. Jest ojcem wielu cennych matek, ale również uznanych ogierów i dzielnych koni skokowych:  Sweet Phir CSI3* GP 150 cm, Kantor de Logerie ISO 157 CSIO-JC,  Othello de Lusse CSI5*,  Looping de Buissy CCI3* zwycięzca  Cross Indoor,  Kaliani ISO 154,  Nebula – poziom GP 145 cm, Maelle de la Tour – poziom GP 145 cm i wiele innych. W 2016 roku Quercus du Maury stawka jego córek doskonale pokazała się na zawodach międzynarodowych: były to wspomniane wyżej Sweet Phir CSI3* (poziom GP 150 cm, w ekipie Francji) i  Looping de Buissy CCI3* (dwa razy zwycięstwo  w crossie na zawodach halowych w Genewie, Paryżu, Stuttgarcie). Quercus du Maury to ogier ultra-potwierdzony na najwyższym poziomie w CSO i CCE. Przekazuje swoje cechy: doskonały  temperament, elastyczność, reaktywność, styl, inteligencję. Jest to idealny do łączenia z klaczami ciężkimi, mało eleganckimi, bez krwi i ze słabą techniką. Dlatego też Wiquerra jako córka tego wspaniałego ogiera posiada wszystkie te walory, w tym doskonałą odwagę i technikę w skoku). Matka klaczy Wiquerra, klacz Wizna startowała w zawodach w konkursach do 120 cm włącznie, a jej ojciec, ogier Bonaparte, wyhodowany w SK Pruchna-Ochaby ma za sobą wspaniałą karierę WKKW-isty, startował w Mistrzostwach Europu Juniorów, gdzie drużynowo zdobył srebrny medal ( 8 miejsce ind.), plasowała się wielokrotnie z miejscem na zawodach w kraju ( 8 miejsce na MPJ).

SUBIA
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   kl.Rasa:   AA
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2014
Pochodzenie:   Biegacz xo (AA) - Sugestia AA po Elsing ooWzrost:   158

Żeńska, w dobrym typie konia angloarabskiego klacz Subia wywodzi się z cennej, ale ginącej już niestety rodziny francuskiej klaczy SULTANE oo. Rodzina ta zakorzeniła się i rozrosła w Stadninie Koni Pruchna ( potem Pruchna – Ochaby, następnie SK Ochaby) i wydała na świat plejadę koni sportowych w tym ogiera Szaleniec (WKKW na poziomie CCI2*, 3 m. na MPMJ w WKKW’2002), ogier Szron sp (czołowy w SK Ochaby i SK Udórz), Szanghaj sp – 6 m. na MPMK w skokach’2005, ogier Szambelan – zwycięzca w MPMK w skokach w kat. Koni 7-letnich, wicechampion w MPMK w skokach w kategorii 5-latków; Szalona Queen (matka elitarna ), Szaki (cenna klacz hodowlana). Z rodziny tej pochodzą również ogiery Sumator, Szakal, Szał i Szkrab. Matką klaczy Subia jest czystej krwi angloarabskiej klacz Sugestia, córka zasłużonego reproduktora dla hodowli angloarabskiej ogiera Elsing oo.
Ojcem klaczy Subia jest walewicki  ogier Biegacz,
https://www.bazakoni.pl/biegacz-topgun-bienia
który pod Andrzejem Głoskowskim odnosił szereg sukcesów w skokach przez przeszkody, zdobył m.in. brązowy medal MPMK-B. Biegacz jest synem świetnego skoczka, licencjonowanego we Francji i w Polsce ogiera Top Gun AA, ojca wielu dobrych koni skaczących. Biegacz wywodzi się z doskonałej schagyowskiej rodziny klaczy Szikra (ur. 1920 r.)
Wymiary: 158-183-19,5
Subia w ruchu : https://youtu.be/xcOGXhF_Hzk

OLLIC
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   og.Rasa:   xo
Maść:   kaszt.Rok urodzenia:   2016
Pochodzenie:   Lucier xo (AA) - Oltira sp po Rashim xoWzrost:   149

Urodziwy, młody ogier Ollic jest synem ogiera Lucier, który swoją karierę rozpoczął na WTWK Partynice, gdzie biegał 8 razy, raz wygrał, raz był drugi i dwa razy czwarty, następnie z powodzeniem startował w WKKW, a obecnie w skokach przez przeszkody w konkursach w klasie C. Matka ogiera Olier, klacz Oltira jest córką ogiera Rashim, czempiona Krajowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w 2010 roku, ojca dobrego konia skokowego wał. Walkover (zwycięzca Srebrnej Rudny Polskiej Ligii Jeździeckiej), wielu klaczy hodowlanych w SK Prudnik. Niemal całe potomstwo og. Rashim dziedziczy po nim dużą elastyczność i obszerność w ruchu, oraz dobrą technikę i ostrożność w skoku.
Wymiary og. Ollic : 150-183-20,0
Filmy przejazdów og. Lucier: https://www.youtube.com/watch?v=z13wpwhSUBc&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=qAa07ndMBBc

JURBI
Category: Konie na sprzedaż
Płeć:   og.Rasa:   xo
Maść:   gn.Rok urodzenia:   2014
Pochodzenie:   (Biegacz xo - Jurida xo/Rashim xo)Wzrost:   160 cm

MŁODZIEŻ

OPIS JURBI

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona używa plików „cookies". Cookies są małymi plikami umożliwiającymi urządzeniom używanym do przeglądania sieci Internet (np. komputer, smartfon, etc), zapamiętywania

specyficznych informacji dotyczących używanego urządzenia. Informacje zarejestrowane            w plikach cookies są używane m.in. w celach reklamowych i statystycznych, ale przede wszystkim w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb

Użytkowników. Pliki cookies nie służą ustalaniu tożsamości użytkownika.

Ustawienia dotyczące cookies możesz samodzielnie i w każdym czasie zmienić w swojej przeglądarce internetowej w ustawieniach oprogramowania określając warunki ich przechowywania, uzyskiwania dostępu lub możesz je usunąć. Jeżeli ustawienia te pozostaną bez zmian, pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień dotyczących plików cookies może ograniczyć funkcjonalność Serwisu.

Niektóre części Serwisu zawierają plugin do serwisu społecznościowego Facebook (Facebook Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, California, 94025, USA). Wówczas Plugin Facebooka w Serwisie jest oznaczony logo Facebook. Plugin ten bezpośrednio połączy Was z naszym profilem na serwerze Facebooka. Facebook może wówczas uzyskać informacje, że skorzystaliście z naszego Serwisu. Jeżeli korzystacie z naszego Serwisu będąc zalogowanymi na swoim profilu na Facebooku, Facebook zarejestruje informację o wizycie.

Pragniemy podkreślić, że Facebook nie przekazuje nam informacji o gromadzonych danych i sposobie ich wykorzystania. Cel i zakres danych gromadzonych przez Facebook nie są nam znane. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących prywatności na portalu Facebook proponujemy kontakt bezpośrednio z Facebookiem lub zapoznanie się z polityką prywatności      portalu pod    adresem: https://www.facebook.com/about/privacy/ Jeżeli nie życzycie sobie, aby Facebook mógł pozyskiwać informacje dotyczące Waszych

wizyt w naszych wybranych Serwisach, doradzamy wcześniejsze wylogowanie się                     z Waszego konta na Facebooku.

Deklaracja dotycząca ochrony danych w Google Analytics

Nasza strona używają mechanizmów analizy usług sieciowych Google Inc. (”Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA “): Google Analytics, Google Double Click and Google Tag Manger. Google Analytics, Google Double Click and Google Tag Manger używają plików cookies, które umożliwiają analizę sposobu korzystania ze stron internetowych. Informacje zbieranie przez pliki cookies są przekazywane na serwery Google znajdujące się w USA i archiwizowane. Użytkownik może zablokować zapisywanie danych zebranych przez cookies dotyczących używania strony internetowej (włącznie z adresem IP) i wysyłanie ich do Google, jak również przekazywanie tych danych przez Google, pobierając   i          instalując       wtyczkę dostępną pod następującym linkiem:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl